Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Õppenõukogu Personal Töötajad Tugipersonal

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Ulvi Valge

Direktor
+372 529 7383
ulvi.valge@aste.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel üldtööajal

Ülle Soom

HEV koordinaator
Õppejuht
ulle.soom@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Geograafia, bioloogia, füüsika, loodusõpetus, ühiskonnaõpetus

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Reet Lõugas

Huvijuht
reet.lougas@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Muusika, karjääriõpetus, 9. klassi juhataja

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
Õpetajad (20)

Sirje Pere

Klassiõpetaja
sirje.pere@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1. klassi juhataja

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Merle Kivi

Klassiõpetaja
merle.kivi@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

2. klassi juhataja, 6.-7. väikeklassi õpetaja

Vastuvõtuaeg:

teisipäev

Monika Leepere

Klassiõpetaja
monika.leepere@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi juhataja, ajalugu

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Helle Lipu

Klassiõpetaja
helle.lipu@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4. klassi juhataja, 6.-7. klassi väikeklassi ja LÕK õpetaja

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Kai Vahter

Kehaline kasvatus
kai.vahter@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5. klassi juhataja

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Maia Tõhk

Inglise keel
maia.tohk@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6. klassi juhataja

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Sirje Aru

Emakeel ja kirjandus
sirje.aru@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7. klassi juhataja

Vastuvõtuaeg:

kolmapäev 7. ja 8. tund

Anneli Kandima

Matemaatika
anneli.kandima@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8. klassi juhataja, inimeseõpetus

Vastuvõtuaeg:

neljapäev 7. tund (8.- 9. kl.)
reede 6. tund (6.- 7. kl.)

Reet Lõugas

Huvijuht
reet.lougas@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Muusika, karjääriõpetus, 9. klassi juhataja

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Hannela Heinmaa

Saksa keel
hannela.heinmaa@aste.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Eha Heinla

Keemia
eha.heinla@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Matemaatika 5. klass ja väikeklassid

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Annika Jürviste

Loodusõpetus
annika.jurviste@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

tunniplaani administraator

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Liina Pints

Väikeklasside õpetaja
liina.pints@aste.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Heli Õun

Käsitöö ja kodundus
heli.oun@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

haridustehnoloog

informaatika

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Mariliis Siigart

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
mariliis.siigart@aste.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Pille Toom

Kunstiõpetus
pille.toom@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

tööõpetus 1.- 3. klass

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Urmas Lehtsalu

Inimeseõpetus
urmas.lehtsalu@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

ettevõtlus

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Meelis Juhandi

Liiklusõpetus
meelis.juhandi@aste.edu.ee


Eena Mark

Kehalised võimed ja liikumisõpetus
eena.mark@aste.edu.ee


Maarek Suursaar

Kehalised võimed ja liikumisõpetus
maarek.suursaar@aste.edu.ee

Personal (8)

Eva Raik-Ramst

Sekretär
eva.raik.ramst@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

kooli raamatukogu


Triinu Smuul

Kokk
triinu.smuul@aste.edu.ee


Marika Tisler

Abikokk
marika.tisler@aste.edu.ee


Mirjam Aus

Majandusjuhataja
mirjam.aus@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

sööklas


Anu Kallas

Puhastusteenindaja

Lisainformatsioon: 

aednik


Ester Mänd

Puhastusteenindaja


Merle Väli

Puhastusteenindaja


Taivo Lõugas

Puhastusteenindaja

Tugipersonal (3)

Ülle Soom

HEV koordinaator
Õppejuht
ulle.soom@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Geograafia, bioloogia, füüsika, loodusõpetus, ühiskonnaõpetus

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Deisi Klaas

Sotsiaalpedagoog
+37251968962
deisi.klaas@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Koolis E, T, K, R


Helis Soome

Kooliõde
helissoome@gmail.com

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.