Contact

Filter

All Management Teachers Study Council Personal Employees Tugipersonal

Job position
 
Management (3)

Ulvi Valge

Director
+372 529 7383
ulvi.valge@aste.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel üldtööajal

Ülle Soom

HEV koordinaator
Õppejuht
ulle.soom@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Geograafia, bioloogia, füüsika, loodusõpetus, ühiskonnaõpetus

Reception time:

kokkuleppel üldtööajal

Reet Lõugas

Huvijuht
reet.lougas@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Muusika, 5. klassi juhataja

Reception time:

kokkuleppel
Teachers (20)

Sirje Pere

Klassiõpetaja
sirje.pere@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

2. klassi juhataja

Reception time:

kokkuleppel esmaspäev, teisipäev

Merle Kivi

Klassiõpetaja
merle.kivi@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi juhataja, väikeklassi õpetaja

Reception time:

kolmapäev 5. ja 6. tund

Monika Leepere

Klassiõpetaja
monika.leepere@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4. klassi juhataja, ajalugu

Reception time:

kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani

Helle Lipu

Klassiõpetaja
helle.lipu@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1. klassi juhataja, väikeklassi ja LÕK õpetaja

Reception time:

kokkuleppel

Kai Vahter

Kehaline kasvatus
kai.vahter@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6. klassi juhataja

Reception time:

kokkuleppel

Maia Tõhk

Inglise keel
maia.tohk@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7. klassi juhataja

Reception time:

kokkuleppel

Sirje Aru

Emakeel ja kirjandus
sirje.aru@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8. klassi juhataja

Reception time:

kokkuleppel

Anneli Kandima

Mathematics
anneli.kandima@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9. klassi juhataja, inimeseõpetus, karjääriõpetus

Reception time:

teisipäev 7. t.
kolmapäev 6. t.

Reet Lõugas

Huvijuht
reet.lougas@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Muusika, 5. klassi juhataja

Reception time:

kokkuleppel

Hannela Heinmaa

Saksa keel
hannela.heinmaa@aste.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel teisipäevast neljapäevani

Eha Heinla

Keemia
eha.heinla@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Matemaatika 6. klass ja väikeklassid

Reception time:

kokkuleppel

Annika Jürviste

Loodusõpetus
annika.jurviste@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

tunniplaani administraator

Reception time:

kokkuleppel

Liina Pints

Väikeklasside õpetaja
liina.pints@aste.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Heli Õun

Käsitöö ja kodundus
heli.oun@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

haridustehnoloog

informaatika

Reception time:

teisipäev 7. t.

Mariliis Siigart

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
mariliis.siigart@aste.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Pille Toom

Kunstiõpetus
pille.toom@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

tööõpetus 1.- 3. klass

Reception time:

neljapäev 6. ja 7. tund

Urmas Lehtsalu

Inimeseõpetus
urmas.lehtsalu@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

ettevõtlus

Reception time:

kokkuleppel

Meelis Juhandi

Liiklusõpetus
meelisjuhandi@gmail.com


Eena Mark

Kehalised võimed ja liikumisõpetus
eena.mark@aste.edu.ee


Maarek Suursaar

Kehalised võimed ja liikumisõpetus
maarek.suursaar@aste.edu.ee

Personal (8)

Eva Raik-Ramst

Sekretär
eva.raik.ramst@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

kooli raamatukogu

Reception time:

tööajal

Triinu Smuul

Kokk
triinu.smuul@aste.edu.ee


Marika Tisler

Abikokk
marika.tisler@aste.edu.ee


Mirjam Aus

Majandusjuhataja
mirjam.aus@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

sööklas


Anu Kallas

Puhastusteenindaja

Lisainformatsioon: 

aednik


Ester Mänd

Puhastusteenindaja


Merle Väli

Puhastusteenindaja


Taivo Lõugas

Puhastusteenindaja

Tugipersonal (5)

Ülle Soom

HEV koordinaator
Õppejuht
ulle.soom@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Geograafia, bioloogia, füüsika, loodusõpetus, ühiskonnaõpetus

Reception time:

kokkuleppel üldtööajal

Deisi Klaas

Sotsiaalpedagoog
+37251968962
deisi.klaas@aste.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Koolis E, K, N, R


Helis Soome

Kooliõde
helissoome@gmail.com


Angela Ling

Dessert
angela.ling@aste.edu.ee


Maarja Vahter

Eripedagoog
maarja.vahter@aste.edu.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.