Algab kevadine koolide vaheline liikumise mõõduvõtt: leitakse kõige rõõmsam kool

Loomise kuupäev 31.03.2023

Hariduse kooli üleskutse
Traditsiooniline koolidevaheline mõõduvõtt on Liikumisaasta puhul võtnud maakondlikud mõõtmed - osa võtab lausa 13 kooli!
Ei ole uudis, et liikumine toetab nii vaimset tervist kui ka üldist elukvaliteeti ja enesehinnangut, ennetab meeleoluhäireid, leevendab ärevust ja aitab stressiga toime tulla. Liikumisega kaasneb suurem heaolu- ja õnnetunne ehk et kui see nüüd kõik lühidalt kokku võtta - selgitame liikumise mõõduvõtuga välja Saare maakonna kõige rõõmsama kooli!
Eriti aktiivne tuleb olla 3.04 - 9.04 liikudes jalgsi, jalgrattaga, rulluisutades, jalgpalli mängides või mõnel muul viisil liikuv olles. Ka tundidesse ja vahetundidesse saab sel nädalal teadlikumalt planeerida liikumispause.
Mõõduvõtt arvestab nii läbitud kilomeetreid kui ka samme, mis peavad olema salvestatud (näiteks äpiga Pacer) ja kontrollimiseks avalikult nähtav. Ühe liikumisega saad vastata vaid ühele mõõduvõtule (st kas sammude või kilomeetrite).
Omavahel võistlevad eraldi arvestuses nii kõikide koolide õpilased, õpetajad ja personal, aga ka esimest korda kaasatuna lapsevanemad!!!
Oma liikumise arvestamiseks täida pärast liikumist vorm: (ilmub FB 3.04)
Kool, liikumine ja rõõm üheskoos - mis saaks veel vahvam olla!

Viimati muudetud 31.03.2023.