ERASMUS+ projekt ADAPT

Sisestatud Heli Õun poolt T, 30.04.2024 - 20:09

Aste Põhikool on liitunud ERASMUS+ projektiga, kus osaleb lisaks meie koolile veel kolm välisriigi kooli: Austriast- Sternschule Deutschlandsberg; Portugalist  -Agrupamento de Escolas de Anadia ja Poolast-II Liceum Ogolnoksztalcace z Oddzialami Dwujezycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku.

Projekti nimeks on: ADAPT: Advancing Digital Abilities and Personal Thriving (Digitaalsed võimed ja isiklik heaolu).

Tulemused - kõige liikumisrõõmsamad õpetajad on Aste koolis!

Sisestatud Heli Õun poolt K, 24.04.2024 - 12:06

Nädal aega kestnud "Liikumisrõõmu mõõduvõtt" on lõppenud.

Juba 2. aastat järjest olime kõige edukamad õpetajate ja töötajate kategoorias (50% ja 983785 sammu).

Selleks andsid oma panuse Angela Ling, Annika Jürviste, Anu Kallas, Deisi Klaas, Eha Heinla, Heli Õun, Helle Lipu, Kai Vahter, Liina Pints, Maarek Suursaar, Merle Kivi, Merle Väli, Moonika Leepere, Triinu Šmuul, Ulvi Valge ja Ülle Soom. Kõige rohkem samme kogus õp. Annika Jürviste - 113030.

Kesk-Saaremaa Viisivakk

Sisestatud Heli Õun poolt N, 18.04.2024 - 12:59

Kesk-Saaremaa laste laulukonkurss VIISIVAKK toimus Aste Rahvamajas 17. aprillil 2024. Osalesid laululapsed Leisi Koolist, Valjala Koolist, Pihtla Lasteaed-Algkoolist, Kaali Koolist ja Aste Koolist.

Suur tänu kõigile esinenud laululastele ja õnnitlused võitjatele.

8-10 a vanuserühm

Eripreemia- Brianna Ottis

Edasipääs Kevadüminale 18.05.2024 – Jane-Liis Ool

11-13 a vanuserühm

Eripreemia- Tea Kesküla

Eripreemia- Brandon Rang

Edasipääs Kevadüminale 18.05.2024 – Teele Tõhk

Teatripäev

Sisestatud Heli Õun poolt K, 10.04.2024 - 19:50

28.03. toimus Aste klubis kooli teatripäev. Kõik klassid esitasid ühe toreda etenduse. Lisaks tuli lavale katkend sügisel alustanud klubi näiteringi "Teatri Noored" etendusest "Kaelkirjak".

Esitusi hindasid ja näitlemise osast oma elus jutustasid Urmas Lehtsalu ja Meelis Juhandi.

Parimad esindavad kooli maakonna näitemängu päevadel 11. ja 12. aprillil Hariduse Koolis.

Asu jälgima